Rocznik 2009 zwycięża w Prabutach

Z przyjemnością informujemy, że drużyna Rodła Kwidzyn z rocznika 2009 zajęła pierwsze miejsce w turnieju rozegranym w ostatnią sobotę w Prabutach.

W zawodach wzięło udział sześć drużyn: AP Champions Kwidzyn, DSPN Kwidzyn, ITR Jeziorak Iława, KOP Rodło Kwidzyn oraz dwie drużyny gospodarzy czyli Wojtas Prabuty. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym" a  jeden mecz trwał 18 minut. Drużyny składały się z pięciu zawodników i bramkarza. Jak zwykle w takich turniejach emocje były ogromne a walka zacięta. Chłopcy z Kwidzyna wyszli zwycięsko z turniejowych bojów i stanęli na najwyższym stopniu podium. W drodze po wygraną zanotowali trzy zwycięstwa, jeden remis     i jedną porażkę. Strzelili 17 bramek tracąc 7. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Macieja Graczyka z Rodła, który zdobył dla swojej drużyny 5 bramek. W turnieju rozegrano też dodatkową konkurencję sportową jaką było przeciąganie liny. W tej rywalizacji nasi chłopcy zajęli drugie miejsce.

Rodło wystąpiło w Prabutach w następującym składzie: Alan Kamiński, Gracjan Przychodzki (6 bramek), Dawid Chojnowski (3 bramki), Olaf Rybarczyk (1 bramka), Paweł Dobrowolski, Maciej Graczyk (5 bramek), Szymon Zacharski, Marcel Świderski, Filip Świokło (1 bramka).

Serdecznie gratulujemy młodym piłkarzom kolejnego sukcesu. Szczególne podziękowania należą się trenerom Jackowi Graczykowi oraz Markowi Świokło za przygotowanie do turnieju a także kibicom, którzy wspierali drużynę gorącym dopingiem. Zapraszamy również do galerii, w której można obejrzeć zdjęcia z turnieju.