Odszedł Marian Frankowski

Jest nam niezmiernie przykro poinformować,że w dniu 23 grudnia po ciężkiej chorobie zmarł wieloletni działacz i były prezes naszego klubu pan Marian Frankowski.

Pan Marian był znany jako osoba bardzo zaangażowana w działalność na rzecz Rodła Kwidzyn. Zawsze chętny do pomocy, otwarty na ludzi i problemy. Będąc prezesem klubu dał się poznać jako człowiek aktywnie działający na wielu płaszczyznach. Był po prostu dobrym człowiekiem i oddanym działaczem. Będziemy go pamiętać jako osobę pełną pasji i zaangażowania w zadania, których się podejmował. Marian Frankowski był też wieloletnim sędzią piłkarskim cieszącym się ogromnym szacunkiem w środowisku arbitrów jak i wszystkich kibiców, którzy przez lata pojawiali się na stadionie w Kwidzynie.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy najszczerszego współczucia i jednocześnie zapewniamy o naszej pamięci.

zarząd klubu Rodło Kwidzyn