Sparingi piłkarzy rocznika 2005

Drużyna chłopców rocznika 2005, którego trenerem jest Jacek Graczyk w ostatnich dniach rozegrała dwa mecze sparingowe.

W dniu 14.03. Rodło grało mecz kontrolny z drużyną Mewy Gniew. Mecz zakończył się remisem 2:2 ale należy nadmienić że drużyna przeciwna grała chłopcami z rocznika 2004.

Skład Rodła w tym meczu: Herzberg, Liegmann (Tucholski), Romasz, Huba (Ordon), Tucholski (Osuch), Horyd  Wojtaś (Buksiński), Jaworski, Sikora ( Motyliński), Pakuła, Kijewski.

Cztery dni później nasi młodzi piłkarze pojechali do Elbląga na sparing z miejscową Olimpią. Drużyna zmierzyła się z trudnym rywalem i zaprezentowała się bardzo dobrze wygrywając 5:4.Bramki zdobyli: Mateusz Motyliński 3, Kacper Sikora oraz Mateusz Jaworski.

Rodło zagrało w następującym składzie: Liegmann , Romasz , Huba (Ordon) ,Tucholski (Osuch), Horyd, Wojtaś (Buksiński) , Jaworski (Motyliński) , Sikora . Ponadto na boisku pojawili się również Pakuła i Kijewski.