Wyjazd za trzy punkty

Pikarze Rodła Kwidzyn z wyjazdowego spotkania z Radostowie wrócili z kompletem punktów. Sytuacja w meczu zmieniała się bardzo dynamicznie. Kwidzynianie jako pierwsi objęli prowadzenie w 22 minucie by dwie minuty później już przegrywać 2:1. Nasi zawodnicy szybko doprowadzili do remisu a następnie ponownie wyszli na prowadzenie, które stracil po kilku minutach. Ostatnie słowo należało jednak do nich i ostatecznie wracają z Radostowa z wygraną.

Świt Radostowo - Rodło Kwidzyn 3:4

Bramki: Rodło - Abdulkadyrov 22', Szewczak 31", Poświata 42", Nikodem Szalkowski 89'; Świt - Rack 23', Rychert 25', Masa 48'

Rodło: Żaczek - Baprawski ( Świokło 17'), Graczyk, Grabowski, Szewczak Cezary, Szewczak Mateusz                        ( Bińczak 76'), Szewczak Michał, Abdulkadyrov, Temitayo ( Zabielski Oskar 85'), Szpakowski ( Szalkowski 66')