Wstydliwa porażka na własnym terenie.

Piłkarze Rodła chcieli w końcu zdobyć komplet punktów i zanotować pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej ligowych rozgrywek. Okazją do tego miał być derbowy pojedynek z Rodłem Trzciano. I chociaż kwidzynianie potrafią grać z rywalem o tej samej nazwie, tym razem nie było dobrego zakończenia ponieważ gospodarze przegrali 3:1. Decydujący dla wyniku spotkania okazał się okres pomiędzy 10 a 26 minutą. W tym krótkim okresie goście zdobyli trzy bramki a stracili tylko jedną, którą z rzutu karnego chwilę przed przerwą  zdobył Szalkowski. W drugiej połowie ataki gospodarzy nie były na tyle groźne aby przynieść zmianę rezultatu. W ten sposób derbowy pojedynek zakończył się wygraną gości.

Rodło Kwidzyn - Rodło Trzciano 1:3

Bramki: Rodło - Szalkowski 45'; Trzciano - Grenc 16', Tamski 24', Sawiński 26',

Rodło: Kawiak - Malinowski (46’ Studziński), Graczyk, Świokło (78’ Zabielski), Grabowski, Szpakowski, Poświata,  Bińczak (60’ Kalinowski), Abdulkadyrov, Szalkowski, Samson (40’ Szewczak)