Rocznik 2005 na podium turnieju w Kwidzynie

Miło nam poinformować,że drużyna KOP Rodło Kwidzyn z rocznika 2005 zajęła II miejsce w turnieju piłkarskim rozegranym w dniu 11.02. w miejscowej hali widowiskowo - sportowej.

Do zmagań o puchar Burmistrza Miasta Kwidzyna przystąpiły następujące drużyny: AP Jedynka Pelplin, Mewa Gniew Pogoń Prabuty, Polonia Pasłęk, Wda Świecie oraz KOP Rodło Kwidzyn I i II. Drużyny KOP Rodło w fazie grupowej zanotowały następujące wyniki:

KOP Rodło Kwidzyn I - Mewa Gniew 0:0

KOP Rodło Kwidzyn I - Polonia Pasłęk 1:0

KOP Rodło Kwidzyn II - Wda Świecie 0:2

KOP Rodło Kwidzyn II - AP Jedynka Pelplin 0:2

KOP Rodło Kwidzyn II - Pogoń Prabuty 0:1

Drużyna KOP Rodło Kwidzyn I w półfinale zagrała z AP Jedynką Pelplin i po zaciętym meczu, który w regulaminowym czasie zakończył się remisem 1:1, awansowała do finału po rzutach karnych wygranych 3:2.        W finale przeciwnikiem młodych piłkarzy klubu z Kwidzyna była Mewa Gniew, z którą nasi chłopcy w meczu grupowym bezbramkowo zremisowali. Tym razem jednak musieli uznać wyższość kolegów "zza Wisły" i przegrali 3:0 zajmując ostatecznie drugie miejsce. Końcowa klasyfikacja turnieju poniżej:

1. Mewa Gniew, 2. KOP Rodło Kwidzyn I, 3. Wda Świecie, 4. AP Jedynka Pelplin, 5. Pogoń Prabuty, 6. Polonia Pasłęk, 7. KOP Rodło Kwidzyn II

Skład KOP Rodło I

Paweł Herzberg, Filip Liegmann, Wiktor Tucholski, Juliusz Huba, Igor Romasz, Mateusz Jaworski, Mateusz Motyliński Kacper Sikora, Antoni Horyd

Skład KOP Rodło II

Oskar Kijewski, Krystian Ordon, Sebastian Osuch, Filip Buksiński, Dawid Pakuła, Kacper Tułodziecki, Karol Kluck  Dorian Przychodzki, Kacper Stępień.

Wyróżnienia indywidualne:

król strzelców: Mikołaj Niziołek - Mewa Gniew

najlepszy bramkarz: Paweł Herzberg - KOP Rodło Kwidzyn I

najlepszy zawodnik: Kacper Falgowski - Mewa Gniew

najlepszy technik: Mikołaj Szreder - Wda Świecie

najsympatyczniejszy zawodnik: Kamil Rychert - AP Jedynka Pelplin

Partnerami turnieju byli: miasto Kwidzyn, Zakład Masarniczy "Rudnik" z Kwidzyna oraz restauracja "La Cantina" także z Kwidzyna.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych turniejach.