Chłopcy rocznika 2009 na drugim miejscu w kwidzyńskim turnieju.

W dniu 16.02.19 w Kwidzynie odbył się II turniej o puchar Burmistrza Miasta Kwidzyn zawodników z rocznika 2009. Organizatorem turnieju był KOP Rodło Kwidzyn a zawody rozegrano w hali szkoły podstawowej nr 6 przy ulicy Żeromskiego. W turnieju wystąpiło osiem drużyn: Rodło Żółci, Rodło Czarni, Wojtas Prabuty I i II, Pogoń Smętowo, AP Champions Kwidzyn, Spójnia Sadlinki oraz GKS Kowale.

Turniej rozgrywany byl według formuły „ każdy z każdym” tak więc emocji piłkarskich było sporo. Zawodnicy wszystkich drużyn wykazali maksimum zaangażowania a najlepsi z nich w kategoriach: bramkarz, strzelec oraz zawodnik zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi Gospodarze imprezy uzsykali następujące wyniki

Rodło Żółci – Spójnia Sadlinki 4:0

Rodło Żółci – Pogoń Smętowo 3:0

Rodło Żółci – Wojtas II Prabuty 8:0

Rodło Żółci – Rodło Czarni 7:1

Rodło Żółci – AP Champions Kwidzyn 0:1

Rodło Żółci - GKS Kowale 4:0

Rodło Żółci – Wojtas I Prabuty 1:0

Turniej wygrała drużyna AP Champions Kwidzyn. Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się jak poniżej

1. AP Champions Kwidzyn

2. Rodło Kwidzyn Żółci

3. Pogoń Smętowo

4. Wojtas I Prabuty

5. GKS Kowale

6. Wojtas II Prabuty

7. Rodło Kwidzyn Czarni

8. Spójnia Sadlinki

Królem strzelców turnieju został zawodnik Rodło  Kwidzyn Żółci  Gracjan Przychodzki z 11 bramkami.

Skład Rodło Żółci: : Oskar Orłowski , Aleksander Grzemski , Filip Świokło , Maciej Graczyk , Gracjan Przychodzki  Dawid Chojnowski , Alan Kamiński , Bartosz Malinowski, Mateusz Osial

Patronem turnieju było Miasto Kwidzyn . Klub składa rownież podziękowania dla sponsorów turnieju: przewodniczącego Rady Powiatu pana Jerzego Śniega , firmy Vento Kominki oraz restauracji La Cantina w Kwidzynie.

Powiązana galeria: